Zapytaj nas
Napisz do nas
Twoja wiadomość została wysłana
Na górę
Język:Polski
Jak pracujemy

Jak pracujemy

Jesteśmy przekonane, że każdy problem, który napotyka nasz Klient, jest unikalnym. Dążymy do stworzenia indywidualistycznych decyzji odpowiadających Twoim unikalnym potrzebom.

Przeprowadzimy konsultację w kilka etapów.

Etap Zerowy – Spotkanie pierwsze

Celem pierwszego spotkania jest zrozumieć Twój biznes, Twoje potrzeby i co chcesz zwyciężyć w wyniku wspólnej działalności. Najlepszym sposobem jest spotkanie osobiste. Kiedy spotkanie nie jest dla Ciebie wygodnym, wtedy – Skype.

Etap Pierwszy – Zawarcie umowy

Prezentujemy Ci rozwiązanie problemu według naszego rozumienia jego treści, terminów jego rozwiązania i kosztów pracy nad projektem. Zawieramy układ i dodatek do układu – zadanie na prowadzenia projektu. Płacisz z góry 50% od całej opłaty.

Etap Drugi – Realizacja projektu

Pracujemy nad projektem, wyjaśniamy powstające pytania. Przedstawiamy cotygodniowe czy comiesięczne raporty (w zależności od terminu wykonania projektu) o procesie pracy nad projektem i jego wynikach pośrednich.

Etap Trzeci – Raport końcowy

Przedstawiamy Ci wyniki realizacji projektu i podsumujemy rezultaty.

Zawieramy zapis dotyczący zakresu planowanych prac. Wnosisz opłatę końcową.

Etap PS

Po zakończeniu etapu konsultowania po życzeniu towarzyszymy Twojemu projektowi – bierzemy udział w procesie realizacji rozwiązań biznesowych oraz okazujemy poparcie.

Jak pracujemy

Zobacz także

Wejście na nowe rynki

Nasze usługi przeznaczone są dla małych, średnich i dużych firm planujących rozpocząć działalność gospodarczą na nowych rynkach czyli dla firm już działających na rynkach zagranicznych. Nasza geografia: Polska, Francja, Niemcy, Białoruś, Rosja, Armenia, Kazachstan, Indie, Chiny, Korea Południowa, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Iran, Katar, Kuwejt.Oferujemy wielu usług dla wejścia Twojego biznesu na nowe rynki i poszukiwania nowych możliwości!

Czytaj więcej

Zostań partnerem

Razem możemy więcej!

Zapraszamy stać Partnerem biznesowym firmy East & West Change Management.

Proponujemy trzy rodzaje współpracowania partnerskiego: partnerzy-klienci, partnerzy biznesowe, partnerzy-agenci.

Czytaj więcej