Zapytaj nas
Napisz do nas
Twoja wiadomość została wysłana
Na górę
Język:Polski
O firmie

O firmie

Witamy na stronie firmy konsultingowej «East & West Change Management», projektu East & West.

Naszą główną specjalizacją jest pomoc naszym Klientom w wejściu na nowe rynki zagraniczne. Nasza geografia obejmuje Polskę, Białoruś, Rosję, Kazachstan, Chiny.

«East & West» – «Wschód i Zachód» – symbolizuje nasze dążenie do łączenia ludzi całego światu, pomóc przełamać bariery języka i różnice prowadzenia biznesu pomiędzy ludźmi i firmami wschodnimi i zachodnimi.

Nasza druga specjalizacja – pomagać naszym Klientom rozwijać się i być efektywnymi w warunkach stałych przemian w świecie.

«Change Management» – «Kierowanie przemianami» – symbolizuje nasze dążenie pomóc naszym Klientom kontrolować i zarządzać przemianami w biznesie. To znaczy wyregulować system kierowania firmą w taki sposób, żeby Klient i jego zespół zmógł przewidywać przemiany wewnętrzne i zewnętrzne biznesu i tworzyć ich.

Płacisz nam tylko za realizację projektu i przeprowadzenie konsultacji. Spotkania poświęcone rozumieniu potrzeb Klienta i układaniu umowy – są bezpłatne.

Nasze usługi pomogą Cię wyjść na nowe rynki docelowe – Białorusi, Rosji, Kazachstanu, Chin – i rozwiązać następujące zadania:

O firmie

Zobacz także

Dlaczego wybierasz Białoruś?

Gospodarka Białorusi jest bardzo wydajna. Wśród republik byłego Związku Radzieckiego Białoruś różni się najwyższym poziomem trybu w kraju. W celu stymulacji i powiększenia inwestycji w gospodarkę białoruską państwo okazuje wsparcie dla inwestorów. Na Białorusi istnieje tendencja obniżenia stawek podatków i składek. Dla organizacji będzie łatwo zatrudnić wysoko wykwalifikowanych pracowników. W kraju stworzone są specjalne strefy ekonomiczne (SSE). Dla rezydentów tych SSE podatki są obniżone.

Czytaj więcej

Dlaczego wybierasz Chiny?

Chińska Republika Ludowa (ChRL), znana również jak Chiny, jest państwem o największej na świecie liczbie ludności z ogromnym terytorium. Ma duże przewagi ekonomiczne w porównaniu z innymi państwami. Po przyjęciu reformy ekonomicznej w 1978 roku, wskaźniki ekonomiczne Chin na moment teraźniejszy są 90 razy większe niż wcześniej. Główna osobliwość chińskiego systemu ekonomicznego – długoterminowe planowanie rozwoju kraju (pięć lat i więcej). To jest kluczem do skutecznego wzrostu wskaźników ekonomicznych.

Czytaj więcej

Certyfikacja towarów, prac i usług na Białorusi

Użytkowaniu i sprzedaży prawie wszystkich rodzajów towarów na terytorium Republiki Białoruś towarzyszy cały pakiet dokumentów: świadectwo rejestracji sprzętu medycznego, państwowe świadectwo rejestracji pierwszego importowanego towaru lub usługi, świadectwo sanitarne, obowiązkowe świadectwo zgodności itp. Jeśli importowany towar jest sprzętem elektronicznym zawierającym moduły szyfrujące itd., wówczas powstaje potrzeba tzw. notyfikacji towaru w Państwowym Komitecie Bezpieczeństwa Republiki Białoruś. Szczegółowe informacje na temat certyfikacji i notyfikacji towarów, prac i usług w Republice Białoruś można uzyskać w naszej firmie przez konsultację. Zespół „East & West” chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Czytaj więcej