Zapytaj nas
Napisz do nas
Twoja wiadomość została wysłana
Na górę
Język:Polski
Usługi
Główna stronaUsługiWejście na nowe rynki

Wejście na nowe rynki

Serdecznie witamy na stronie firmy konsultingowej «East & West Change Management»!

Nasze usługi przeznaczone są dla małych, średnich i dużych firm planujących rozpocząć działalność gospodarczą na nowych rynkach czyli dla firm już działających na rynkach zagranicznych.

Pracujemy dla firm prywatnych oraz instytucji i organizacji państwowych, dla osób prywatnych, dla firm zainteresowanych importem i eksportem oraz tworzeniem własnego biznesu czyli zakładaniem oddziału, przedstawicielstwa lub filii przedsiębiorstwa za granicą.

Oferujemy wielu usług dla wejścia Twojego biznesu na nowe rynki i poszukiwania nowych możliwości!

Nasza geografia: Polska, Francja, Niemcy, Białoruś, Rosja, Armenia, Kazachstan, Indie, Chiny, Korea Południowa, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Iran, Katar, Kuwejt.


Nasze usługi po wejściu na nowe rynki obejmują:

 • tworzenie biznesu «pod klucz» w wybranym kraju;
 • analiza rynku zagranicznego;
 • opracowanie biznes planu i projektu wejścia na nowy rynek;
 • poszukiwanie partnerów biznesowych w kraju, dostawców usług outsourcingowych;
 • prowadzenie i organizacja negocjacji;
 • analiza i ocena możliwości i ryzyku transakcji;
 • indywidualne rozwiązania biznesowe dotyczące rozwoju biznesu w wybranym kraju.

Tworzenie biznesu «pod klucz»

Biznes «pod klucz» – to jest ekskluzywna możliwość maksymalnie łatwo, szybko i bezpiecznie stworzyć własną firmę czyli założyć filię w innym kraju.

Będziemy odpowiedzialne za rozwiązanie większości zadań związanych z tworzeniem Twojego własnego biznesu: od analizy rynku zagranicznego i opracowania biznes planu do lokalizacji biura i wejściem na rynek docelowy, prowadzimy Twój projekt i kontrolujemy wszystkie jego etapy.

Co masz dla tego zrobić: określić listę zadań, które powierzysz firmie East & West Change Management, powiedzieć o tym co jest dla Ciebie ważnym i podjąć decyzji.

Oferujemy:

 • analizę rynku;
 • poszukiwanie partnerów biznesowych;
 • opracowanie biznes planu i projektu wejścia na rynek;
 • rejestrację firmy prawnej;
 • wybór zyskownego systemu podatkowego, rejestracja w Urzędzie Skarbowym i innych organach państwowych;
 • poszukiwanie biura, siedziby, pomieszczeń magazynowych i handlowych;
 • pomoc w otwarciu rachunku firmy i kont pracowników na Białorusi;
 • poszukiwanie dostawców usług, sprzętu i meblu niezbędnych dla rozpoczęcia pracy, przeprowadzenie transakcji, kontrolowanie wykonywania zobowiązań wynikających z kontraktów;
 • organizację działalności Twojej firmy lub filii: opracowanie struktury organizacyjnej i podział pracy i obowiązków, określenie procesów biznesowych;
 • pomoc w rekrutacji i zatrudnieniu pracowników z Białorusi lub zatrudnieniu pracowników z Polski (złożenie wniosków i otrzymanie zezwolenia na prace, pobyt czasowy itd. w Urzędzie migracyjnym).

Nasze stosunki biznesowe oraz doświadczenie w zarządzaniu i prowadzeniu działalności przedsiębiorstw, znajomość ustawodawstwa, opodatkowania, rachunkowości – to wszystko będzie sprzyjać skutecznej realizacji Twojego projektowi.


Analiza rynku zagranicznego

Przeprowadzamy badania marketingowe i analizę rynku w następujących zakresach:

 • popyt konsumpcyjny i siła nabywcza ludności;
 • ceny;
 • środowisko konkurencyjne;
 • otoczenie zewnętrzne: nastawienie państwa i ludności do produktu, towaru, usługi, pytania czyli problemu; polityczne, ekonomiczne, socjalne i technologiczne aspekty środowiska zewnętrznego, wpływające na działalność kompanii;
 • ustawodawstwo i opodatkowanie.

Opracowanie biznes planu oraz projektu wejścia na nowy rynek

Nasze podejście do przegotowania biznes planu projektu obejmuje składanie dokumentu – «żywego», jasnego i użytecznego, zawierającego dwie cząstki:

 1. Biznes plan. Na jego podstawie podejmujesz decyzję dotyczącą realizacji projektu i wyboru optymalnego wariantu strategii. Biznes plan obejmuje ocenę wszystkich czynników wpływających na skuteczność projektu, planowanie marketingowe oraz określenie optymalnej strategii marketingowej, planu produkcyjnego, organizacyjnego, finansowego.
 2. Projekt. To dokument łączący wszystkie elementy schematu wejścia na rynek zagraniczny: cele, główne zadania, terminy, koszty, wnioski, prognozy, osoby odpowiedzialne itd.

Poszukiwanie partnerów biznesowych, dostawców usług outsourcingowych

Pomożemy Cię znaleźć i wybrać zaufanych partnerów biznesowych, dostawców usług oraz stworzyć z nimi relacje biznesowe.

Biorąc pod uwagę ważne dla Ciebie kryteria, zbadamy i ocenimy potencjalnych partnerów biznesowych, dostawców usług i zrobimy wnioski i rekomendacje.

Jeżeli powierzysz firmie East & West Change Management rozwiązanie tego zadania – odczujesz się pewniej i spokojniej, łatwo przełamiesz bariery języka i różnice prowadzenia działalności gospodarczej w innych krajach.


Prowadzenie i organizacja negocjacji

Oferujemy pomoc w prowadzeniu i organizacji negocjacji z firmami prywatnymi, organizacjami i instytucjami państwowymi.

Przeprowadzimy negocjacje dla Twojej firmy, pomożemy zorganizować negocjacje czyli wziąć udział w negocjacjach razem z Tobą.


Analiza i ocena możliwości i ryzyku transakcji

Oferujemy pomoc w poszukiwaniu i ocenie możliwości dodatkowych i ryzyku już przeprowadzonych czy jeszcze planowanych transakcji z firmami prywatnymi i instytucjami państwowymi. Pomożemy zrozumieć, czy wszystkie możliwości tej transakcji dla Twojej firmy są Tobą wykorzystane i uwzględnione, jakie jeszcze wygody mógłby otrzymać od Klienta.

Wyznaczamy też możliwe ryzyko transakcji, oceniamy ich wiarygodność i proponujemy warianty działań dla minimalizacji ich negatywnych skutków.

Nasze wiedze właściwości ustawodawstwa różnych krajów, sytuacji w państwie i środowisku biznesowym będzie sprzyjać zawieraniu transakcji z maksymalnymi zyskami i minimalnym ryzykiem.


Indywidualne rozwiązania biznesowe dotyczące rozwoju biznesu w innym kraju

Powiedź nam swój problem czy pytanie, którzy trzeba rozwiązać. Staramy się pomóc naszym Klientom znaleźć i zrealizować rozwiązania biznesowe, którzy pomogą im poczuwać się pewniej działając na rynku zagranicznym.


Jak to działa?

Po zakończeniu etapu konsultowania (po życzeniu) będziemy towarzyszyć Twojemu projektowi: to znaczy bierzemy udział w procesie realizacji rozwiązań biznesowych oraz okazujemy poparcie.

Płacisz nam tylko za realizację projektu i przeprowadzenie konsultacji. Dokładna wycena usług zależy od stopniu złożoności projektu i terminów realizacji. Spotkania poświęcone rozumieniu potrzeb Klienta i układaniu umowy – nic nie kosztują!

Jeżeli jesteś zainteresowany w wejściu Swojego biznesu na rynki zagraniczne, proszę o kontakt z nami. Chętnie pomożemy w realizacji Twojego celu!


Kontakt

Przedsiębiorstwo prywatne «East & West Change Management»

Tel.: +375 (29) 6-757-767, +375 (29) 605-60-31 (+WhatsApp)

E-mail: info@eastwest-cm.com


Usługi dodatkowe

Usługi

Zobacz także

Dlaczego wybierasz Chiny?

Chińska Republika Ludowa (ChRL), znana również jak Chiny, jest państwem o największej na świecie liczbie ludności z ogromnym terytorium. Ma duże przewagi ekonomiczne w porównaniu z innymi państwami. Po przyjęciu reformy ekonomicznej w 1978 roku, wskaźniki ekonomiczne Chin na moment teraźniejszy są 90 razy większe niż wcześniej. Główna osobliwość chińskiego systemu ekonomicznego – długoterminowe planowanie rozwoju kraju (pięć lat i więcej). To jest kluczem do skutecznego wzrostu wskaźników ekonomicznych.

Czytaj więcej

Dlaczego wybierasz Białoruś?

Gospodarka Białorusi jest bardzo wydajna. Wśród republik byłego Związku Radzieckiego Białoruś różni się najwyższym poziomem trybu w kraju. W celu stymulacji i powiększenia inwestycji w gospodarkę białoruską państwo okazuje wsparcie dla inwestorów. Na Białorusi istnieje tendencja obniżenia stawek podatków i składek. Dla organizacji będzie łatwo zatrudnić wysoko wykwalifikowanych pracowników. W kraju stworzone są specjalne strefy ekonomiczne (SSE). Dla rezydentów tych SSE podatki są obniżone.

Czytaj więcej